Pripučiama irklentė RED 11'0" Sport

Pripučiama Red irklentė  11’0″ Sport MSL yra naujas modelis skirtas norintiems rimčiau pasportuoti ir pasiekti geresnių rezultatų.

Tai greitesnė ir tikslinė lenta, sukurta judėti tiesia linija, kitaip nei universalios Ride serijos irklentės. Dėl patentuotos RSS technologijos ji yra standi, speciali šovinį primenanti forma leidžia pasiekti didesnį greitį. Skirtingai nei lenktyninės lentos, Sport 11 yra universalesnė ir manevringesnė.


Irklentė pagaminta su „US box fin“ peleko tvirtinimo sistema, tad galėsite lengvai pakeisti peleką kitu (pagal norus ir poreikį), reguliuoti jo vietą.Plati kvadratinė uodega suteikia papildomo stabilumo, ji daug stabilesnė nei galėtumėte tikėtis iš tokio pločio irklentės. Būdami ant irklentės jūs pajausite, kad be didelių pastangų galite įgyti norimą greitį,  irklentė išliks pakankamai manevringa. Tai išties fantastiška irklentė, kiekvienas ją išbandęs lieka sužavėtas jos savybėmis.

Sport 11'0" yra 120 mm storio. Tai idealus storis užtikrinantis stabilumą bei išlaikantis jūsų kojas sausas bei apsaugotas nuo vėjo poveikio. Papildomas storis suteikia standumo, tačiau irklentę vis dar lenva pripūsti. Irklentėje sumontuota patentuota RSS sistema. Sumoje Redpaddleco siūlo standžiausią ir geriausiomis valdymos savybėmis pasižyminčią irklentę savo klasėje. RSS – Redpaddleco patentuota irklentės standumą garantuojanti sistema. Ji užtikrina, kad jūsų irklentė neišlinktų ir nebūtų panaši į bananą.  Sistema iš esmės yra labai paprasta: į irklentės šonuose esančias kišenėles įdedamos stiklo pluošto juostos, kurios amortizuoja jėgas veikiančias irklentę ant jos užlipus irkluotojui, t.y. padeda išvengti išlinkimo ties irklentės viduriu.  Šios juostos lengvai išimamos, tam kad irklentę būtų galima lengvai suvynioti ir kartu su jomis supakuoti į krepšį.

1159,00
1159,00
EUR
EUR
Paklausti apie prekęarba susisiekite tiesiogiai +370 698 37100

Techniniai duomenys:

Ilgis: 11’0″ (275 cm)

Plotis: 30″ (76,2 cm)

Storis: 4,7" (12 cm)

Tūris: 300 l

Svoris: 9 kg

Irkluotojo svoris: iki 90 kg

Panašios prekės
1049,00
EUR
Pripučiama irklentė RED 10'8" Ride
Peržiūrėti

Teirautis dėl

Pripučiama irklentė RED 11'0" Sport

Dėkojame. Jūsų užklausą gavome ir susisieksime artimiausiu metu.
Oops. Neplanuota klaida. Bandykite dar kartą ar susisiekite su mumis.