Pripučiama irklentė RED 10'8" Ride

Red 10’8″Ride MSL – universali pripučiama irklentė tinkanti daugumai vandens telkinių bei veikų. Ji skirta stambesniam irkluotojui, kiekvienam norinčiam papildomo stabilumo arba esant poreikiui gabenti didesnį krovinį. Iš esmės tai yra didesnė 10’6″Ride versija.

Ši lenta yra puikiai tinkama tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems. Ją dažniausiai renkasi dėl vienos paprastos priežasties – jos universalumo.
MSL technologija – tai nauja revoliucinė irklenčių gamybos technologija. Gamybos proceso metu sulydomi dropstich ir pvc medžiagų sluoksniai (pačių medžiagų gamybos metu), tokiu būdu pašalinamas žmogiškasis klaidų faktorius, egzistuojantis irklentes gaminant klijavimo būdu. Ši technologija leido sumažinti irklenčių svorį net 2 kg, taip pat irklentės tapo kietesnės esant mažesniam slėgiui.
Ši irklentė turi tris pelekus, saito tvirtinimo žiedus irklentės priekyje ir gale. Visose Red irklentčių pakuotėse rasite ir aukštos kokybės transportavimo krepšį, hermetinį įdėklą telefonui, taisymo rinkinuką, specialaus dizaino, aukšto slėgio pompą su slėgio matuokliu. Naudodami šią pompą jūs užtruksite tik keletą minučių irklentės pripūtimui.

Red irklentės yra labai patvarios. Jos suprojektuotos taip kad atlaikytų smūgius ir galėtų būti naudojamos nevienerius metus. Ši irklentė neturi išimamų pelekų, vietoj to jie jau yra irklentės konstrukcijoje, tad jūs jų niekada jų nepamesite.

1049,00
1049,00
EUR
EUR
Paklausti apie prekęarba susisiekite tiesiogiai +370 698 37100

Techniniai duomenys:

Ilgis: 10’8″ (~ 3,30 m)

Plotis: 34" (~ 86,3 cm)

Storis: 4.7" (12 cm)

Tūris: 296 l

Svoris: 13 kg

Irkluotojo svoris: iki 120 kg

Panašios prekės
Panašių prekių neturime

Teirautis dėl

Pripučiama irklentė RED 10'8" Ride

Dėkojame. Jūsų užklausą gavome ir susisieksime artimiausiu metu.
Oops. Neplanuota klaida. Bandykite dar kartą ar susisiekite su mumis.