Apmokome plaukti vandens sklandytuvu Aquaskipper Kauno mieste.

Kaina – 35,00 €/val

Tai ne valtis. Ir ne baidarė. Tai netgi ne vandens slidės.

Vandens sklandytuvas – naujas pojūtis. Dabar jūs galite slidinėti vandeniu šiuo metu pačia greičiausia vandens transporto priemone – VANDENS SKLANDYTUVU-AQUASKIPPER, kurio judėjimą valdo žmogaus raumenų jėga.

vandens sklandytuvasAkimirką įsivaizduokite: jūs ateinate į pakrantę, greitai surenkate VANDENS SKLANDYTUVĄ, ir štai jau skriejate vandens paviršiumi atkreipdami aplinkinių dėmesį, kurie palydi jus nustebusiais, žavesio pilnais ir šiek tiek pavydžiais žvilgsniais…

Ar žinote, ką turite daryti, jei norite patirti skrydžio jausmą ir begalę malonumo? Tiktai tvirtai laikykite VANDENS SKLANDYTUVO vairą rankomis ir pakaitomis atsispiriant lengvais šuoliukais kojomis aukštyn – žemyn, veržliai skriekite pirmyn!

VANDENS SKLANDYTUVU galima puikiai pramogauti – plaukioti tvenkinyje, upėje, ežere ar jūros bangose, rengti lenktynes su draugais bei atlikti įvairius triukus.

Tai aktyvi atrakcija, sportas ir pramoga tuo pačiu metu!

Pagaminta iš aviacinio aliuminio, lengva (12kg), neužimanti daug vietos ir greitai surenkama(10min) konstrukcija, maksimaliai mažinantis pasipriešinimą srovei povandeninis sparnas, leis išvystyti iki 30km/h greitį. Ir tai be jokio variklio ir triukšmo – tik Jūs, JŪSŲ VANDENS SKLANDYTUVAS ir vandens lyguma!