Plaukiojimas irklente, kitaip žinomas kaip SUP (Stand up paddling/paddleboarding – pažodinis vertimas ,,irklavimas stovint“), šiuo metu yra greičiausiai auganti vandens pramoga ir sporto šaka visame pasaulyje.

Išmokti plaukti irklente (,,SUP-inti“) yra gana paprasta. Jau po pirmųjų kelių minučių pradedantysis lengvai atsistoja, o po valandėlės jaučiasi pakankamai patogiai ir saugiai bei patiria plaukimo malonumą.

Pradedančiųjų irklentės yra stabilios, tad kiekvienas norintis gali mėgautis šia pramoga.

Plaukimas su irklente – nuostabus būdas grožėtis gamta ir atrasti naujus nematytus horizontus bei potyrius, nes plaukiant atsistojus matymo laukas yra 2-3 kartus platesnis nei sėdint baidarėje ar valtyje. Be to, tai ir gera mankšta visoms pagrindinėms kūno raumenų grupėms, irklavimas stovint teigiamai veikia visą bendrą kūno tonusą, lavina koordinaciją.

Jums pateikiame platų pasirinkimą – irklentės lengvam pasiplaukiojimui ir keliavimui, jogai/fitnesui ir sportui, ar net buriavimui ir žvejybai.

Prekinis ženklas RED – tai TOP pripučiamų irklenčių pasaulyje, WILDSUP – aukščiau vidutinės klasės, AQUAMARINA – ekonominės klasės irklentės turintiems ribotą biudžetą, bet norintiems mėgautis plaukimo malonumu.

Vienvietės, dvivietės/šeimyninės ir daugiavietės (6-10 žm.) irklentės – jūsų ĮDOMIAM GYVENIMUI.

Žiūrėkti
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Uždaryti