Mechaniniai Trikke

Jei norite kokybiškai jaustis, palaikyti gerą fizinę formą ar tiesiog ieškote naujų smagių pojūčių sportuojant bei aktyviai leidžiant laisvalaikį, o gal net norite numesti svorį. Tada TAI jums.

Vasarą, žiemą, pavasarį ir rudenį, TRIKKE galima mėgautis be pertraukos ištisus metus!

Judesiai, posūkiai, ritmas ir greitis sukelia norą juo važiuoti ir važiuoti, tai sveika, įdomi ir svarbiausia – smagi veikla!

Triratis TRIKKE sukonstruotas taip, kad važiuodamas pasitelki visą kūną. Kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos intensyviai varo triratį į priekį, valdo ir išlaiko stabilumą.

Riedėdamas it slalomo trasa perkeli savo svorio centrą, pavyzdžiui, iš kairės į dešinę, o TRIKKE tuo metu lenki į dešinę. Jis sukonstruotas taip, kad gali išmokti didinti greitį, kurį sukuria kiekvienas posūkis.
Patyrę važiuotojai pasitelkia visą kūną, tad važiavimas tampa ištisiniu judesiu kuris kuria greitį. Važiuodamas TRIKKE, suderinate naudą su maloniu jauduliu, panašiu į tą, kurį teikia kalnų slidinėjimas ar banglentės. Kaip ir kitose panašiose sporto šakose, ilgainiui išsiugdysite savo unikalų važiavimo stilių.

Važiuodami  mankštinatės, keliate viso kūno tonusą, net metate svorį, jei to reikia:) jaučiatės sveikesni ir laimingesni. Tačiau svarbiausia – važiuoti TRIKKE be galo smagu!

Ši unikali žmogaus jėga varoma transporto priemonė buvo sukurta siekiant suderinti ir optimizuoti greitį, judesius, veikimą, patvarumą bei suteikti džiaugsmo sporto mylėtojams.

TRIKKE galima riedėti beveik ištisus metus, kol nėra sniego, visur – gatvėse, ant šaligatvių, takais ir takeliais. Nors lauke ir šaltukas, riedėdami Trikke jūs sušylate, nes skirtingai nei važiuodami dviračiu, čia jūs judate visu kūnu.

Olandijos Hagos universiteto mokslininkų naudos sveikatai ir energijos sunaudojimo tyrimai riedant TRIKKE:

Elektriniai Trikke

TRIKKE priedai, atsarginės dalys

Transportavimo krepšys

Transportavimo krepšys Trikke T78 ir T8 sport modeliams.

Kaina – 38,00 Eur.

TRIKKE-carry-on-bag

Padangos Trikke

Padangos Trikke T78 ir T8 sport modeliams.

Kaina – 16,00 Eur.

TRIKKE padanga tire-8.5

Kameros Trikke

Kamera Trikke T78 ir T8 sport modeliams

Kaina – 9,00 Eur.

TRIKKE kamera tube-8.5

Žiūrėkti
Share On Facebook
Share On Twitter
Share On Google Plus
Share On Linkdin
Uždaryti