Mechaniniai Trikke

T67 Convertible

T67 yra puikus pasirinkimas vaikams nuo 8 metų. Čia ir prasideda patirtis su Trikke.  T67 turi tvirtą sulankstomą plieninį rėmą ir standartinius poliuretaninius ratukus. Labiau patyrusiems yra galimybė patobulinti į pripučiamus ratukus.

1

Techninės charakteristikos:

 • svoris – 9,5 kg
 • naudotojo svoris – iki 91 kg
 • naudotojo ūgis – 1,30-1,60 m
 • naudotojo amžius – 7+
 • spalvos – oranžinė, juoda

T67-black

Kaina – 215,00 €

T78 Deluxe

T78 yra svajonių Trikke. Modelis turi 8,5 colio pripučiamus ratus su juodais ratlankiais ir minkštomis rankenomis. Šis sulankstomas Trikke  yra puikus pasirinkimas pradedantiems suaugusiems. T78 rėmas yra metalinis ir truputį kompaktiškesnis nei T8 Sport.

Techninės charakteristikos:

  • svoris – 10,5 kg
  • naudotojo svoris – iki 114 kg
  • naudotojo ūgis – 1,55-1,85 m
  • spalvos- žalia, mėlyna

Kaina – 395,00 €

T10 Roadster

Naujasis T10 Roadster skiriasi tuo, kad jo šešiakampis rėmas yra didesnis nei buvusiojo T8 Sport, tuo pačiu ir stipresnis, atnaujinta geometrija, stabdžių sistema, ratai:

   • Šešiakampio formos vamzdžio aliuminio rėmas, skirtas sustiprinti stiprumą ir suteikiantis unikalią išvaizdą
   • Korpusas priekyje yra platesnis, pertvarkyta rankena ir tobulesni galiniai sparnai
   • Patobulinti lengvo lydinio ratlankiai ir beveik nereikalaujantys priežiūros būgniniai stabdžiai
   • Tobulesnis vairas ir rankenos
   • Naujas lengvai valdomas aukščio reguliatorius, kuris gali būti nustatytas į bet kurią padėtį (be iš anksto nustatytų skylių)
   • Patobulintas V3 kampavimo (,,cambering”) mechanizmas
   • Didesnės lengvo protektoriaus aukšto slėgio 10 „x 2“ padangos.

Naujojo TrikkeT10 Roadster pristatymo data yra 2018 m. sausio mėn.

Galima užsisakyti jau dabar.

Būsima kaina – 895 €, užsisakant iš anksto – 810 €.

Jei norite kokybiškai jaustis, palaikyti gerą fizinę formą ar tiesiog ieškote naujų smagių pojūčių sportuojant bei aktyviai leidžiant laisvalaikį, o gal net norite numesti svorį. Tada TAI jums.

Vasarą, žiemą, pavasarį ir rudenį, TRIKKE galima mėgautis be pertraukos ištisus metus!

Judesiai, posūkiai, ritmas ir greitis sukelia norą juo važiuoti ir važiuoti, tai sveika, įdomi ir svarbiausia – smagi veikla!

Triratis TRIKKE sukonstruotas taip, kad važiuodamas pasitelki visą kūną. Kojos aktyviai balansuoja ir amortizuoja, o rankos intensyviai varo triratį į priekį, valdo ir išlaiko stabilumą.

Riedėdamas it slalomo trasa perkeli savo svorio centrą, pavyzdžiui, iš kairės į dešinę, o TRIKKE tuo metu lenki į dešinę. Jis sukonstruotas taip, kad gali išmokti didinti greitį, kurį sukuria kiekvienas posūkis.
Patyrę važiuotojai pasitelkia visą kūną, tad važiavimas tampa ištisiniu judesiu kuris kuria greitį. Važiuodamas TRIKKE, suderinate naudą su maloniu jauduliu, panašiu į tą, kurį teikia kalnų slidinėjimas ar banglentės. Kaip ir kitose panašiose sporto šakose, ilgainiui išsiugdysite savo unikalų važiavimo stilių.

Važiuodami  mankštinatės, keliate viso kūno tonusą, net metate svorį, jei to reikia:) jaučiatės sveikesni ir laimingesni. Tačiau svarbiausia – važiuoti TRIKKE be galo smagu!

Ši unikali žmogaus jėga varoma transporto priemonė buvo sukurta siekiant suderinti ir optimizuoti greitį, judesius, veikimą, patvarumą bei suteikti džiaugsmo sporto mylėtojams.

TRIKKE galima riedėti beveik ištisus metus, kol nėra sniego, visur – gatvėse, ant šaligatvių, takais ir takeliais. Nors lauke ir šaltukas, riedėdami Trikke jūs sušylate, nes skirtingai nei važiuodami dviračiu, čia jūs judate visu kūnu.

Olandijos Hagos universiteto mokslininkų naudos sveikatai ir energijos sunaudojimo tyrimai riedant TRIKKE:

Elektriniai Trikke

Trikke eV5.1 suaugusiems

Elektriniai triraciai Trikke eV – tai būdas greitai nusigauti nuo namų iki biuro, kliento ar prisijungti prie draugų kavinėje. Tuo pačiu sutvarkyti reikalus, užsukti į parduotuvę ir vėl skubėti į kitą vietą… Patogumas be jokių pastangų.
Be to, tai kupina emocijų smagi pramoga.

SONY DSC

Trikke eV – įdomus ir modernus sprendimas. Su šia paprasta transporto priemone nusigausite visur. Ji ekologiška, išmani ir paprasta. Trikke eV lengva valdyti, jis greitai ir lengvai sulankstomas, tad galime nusivežti bet kur.

Trikke eV varoma elektra, todėl nekenkia gamtai. Ir, kas svarbiausia – ji pigi! 10 centų baterijos įkrovimui užteks nuvažiuoti 40 km. Maksimalus greitis – 25 km/h. Tiesiog užlipkite ir pirmyn!

Norintiems kartu pasiimti daiktus, galimi keli priedai: krepšio laikiklis, bagažinė ar tinklelis daiktams susidėti.

Taip pat Trikke eV – saugi, praktiška ir ekonominė priemonė teritorijos ir objektų apžiūrai, apsaugai ir net naudojimui pastatų viduje. Patobulintas EV modelis pasaulyje plačiai naudojamas policijos, saugos tarnybų, kariškių tikslams.

Pagrindiniai duomenys:
– svoris 18 kg+4 kg baterija;
– 350 w variklis;
– 48 v ličio jonų baterija;
– baterijos krovimo laikas – 5 val;
– diskiniai stabdžiai.

Nuvažiuojamas nuotolis:
– greitis 18 km/h – atstumas 40 km
– greitis 25 km/h – atstumas 25 km

Kaina – 2850,00 €

Trikke COLT vaikams

Colt_action shot2Elektrinis triratis TRIKKE Colt – džiugi naujiena vaikams!

Šis triratis gaminamas su sulankstomu, tvirtu T67 rėmu ir pripučiamomis padangomis. Colt turi 24V švino rūgšties bateriją ir grandininę pavarą su 150W galios varikliu ant priekinio rato.

Colt važiuoja geriausiai kai jam suteikiama pagalba atliekant įprastinius važiavimo TRIKKE judesius. Variklio galia yra nedidelė, taigi papildomai atliekant judesius jūsų pajusite kaip didėja greitis. Tai daro Colt labiau sportišku ir sveiku, nei važiuojant tik elektra.

Techniniai duomenys:

  • svoris su baterija -20,5 kg
  • naudotojo svoris –  68 kg
  • nuvažiuojamas atstumas* maždaug 8-12 km
  • greitis* iki 20 km/h
 • baterijos įkrovimo laikas iki 5 val

Greitis, nuvažiuojamas atstumas ir greitėjimas skirsis priklausomai nuo naudotojo svorio, topografijos, vėjo ir važiavimo stiliaus.

Kaina – 695,00 

TRIKKE priedai, atsarginės dalys

Transportavimo krepšys

Transportavimo krepšys Trikke T78 ir T8 sport modeliams.

Kaina – 38,00 Eur.

TRIKKE-carry-on-bag

Padangos Trikke

Padangos Trikke T78 ir T8 sport modeliams.

Kaina – 16,00 Eur.

TRIKKE padanga tire-8.5

Kameros Trikke

Kamera Trikke T78 ir T8 sport modeliams

Kaina – 9,00 Eur.

TRIKKE kamera tube-8.5