Nors batutai asocijuojasi su vaikiška pramoga, tačiau mokslininkai išanalizavo ir aprašė visapusę treniruočių su batutu naudą fizinei ir psichinei sveikatai.mini batutai

Vokietijoje gaminamas batutas bellicon® nuo kitų skiriasi savo technologija. Vietoje metalinių spyruoklių, jame panaudoti patentuoti sutankintos gumos žiedai, o šokinėjimo kilimėlis yra tamprus. Dėl to šuoliukai gilūs ir tolygūs, visiškai neapkraunantys nugaros apačios, sąnarių ir raiščių.

Didžiausi bėda tai, kad rinkoje esantys mini batutai, dažnu atveju yra per kieti/trūksta elastingumo, triukšmingi. Kietas batutas – ,,peilis“ nugarai ir sąnariams.

Treniruotė su bellicon® batutu – tai mankštos būdas, tinkantis bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms. Ją nesudėtinga įtraukti į labiausiai apkrautą dienotvarkę. Tai pats efektyviausias iki šiol išrastas treniruoklis, nes šokinėjant ant batuto vienu metu dirba VISAS kūnas. NASA mokslininkų tyrimai parodė, kad šokinėjimas ant bellicon® batuto yra 68% efektyvesnis už bėgimą!

Yra trys teniruočių su batutais tipai:

– Sveikatinimo spyruokliavimas, kai padai neatsiplėšia nuo batuto pagrindo. Taip mankštinantis visi kūno raumenys ir ląstelės apkraunami 25% stipriau.

– Aerobinis šokinėjimas įtraukiant bėgimą, šuoliukus, mankštos pratimus su papildomom priemonėm ir be jų.

– Jėgos šokinėjimas. Kuo aukščiau pašokama nuo batuto, tuo labiau apkraunamas kūnas. Apkrova gali padidėti iki 400%. Tai atitinka svorių didinimą mankštinantis su įprastais treniruokliais.

Pristatome geriausią mini batutą pasaulyje

           bellicon® juodoji serija ar bellicon® premium serija

Abu sukurti vadovaujantis aukščiausiais stiprumo ir ilgaamžiškumo standartais.

BELLICON JUODOJI serija pagaminta iš juodai dažyto plieno. Sukurtas ilgiems patikimo tarnavimo metams.

BELLICON PREMIUM serija pagaminta iš nerūdijančio plieno, kuris ne tik gražus, bet ir dėl jo sudėties pasižymi antiseptinėmis savybėmis, tad tinkamas naudoti medicinos įstaigose, darbo vietose ir sporto klubuose.

 

Trys dydžiai

Žinome, kad batutui skirtas plotas jūsų namuose ar biure gali būti ribotas, tad siūlome skirtingus dydžius

 

 

Užlenkiamos ar prisukamos kojos?

 

Jei tik yra galimybių, rekomenduojame  skirti batutui nuolatinę vietą, kad jis visada būtų paruoštas mankštai. Kuo dažniau jį matysite, tuo dažniau mankštinsitės. Abu kojų tvirtinimo tipai yra labai patikimi ir stabilūs. Užlenkiamos kojos tinka, jei turite mažai vietos ir batutą dažnai norėsite patraukti į šalį ar tuomet, kai ketinate jį dažnai vežiotis. Turėkite galvoje, kad nusukti kojas užtruks tik 2 minutes, o prisukti atgal – mažiau nei 4 minutes. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad nėra prasmės pirkti atramas prie batuto su užlenkiamom kojom, nes atramos tvirtinasi prie jų.

 

Kokį gumų stangrumą pasirinkti?

Renkantis gumas svarbiausia jūsų svoris ir kokiu intensyvumu spyruokliuosite ar šokinėsite. Šeimoje orientuokitės į sunkiausią jos narį.

Jei jau turite savo bellicon, galite pasitikrinti gumų stangrumą pagal spaustuko spalvą:

sidabrinė – iki 60 kg

mėlyna – iki 90 kg

geltona – iki 120 kg

raudona – iki 150 kg

žalia – iki 200 kg

 

Rinkitės stangresnes gumas, jei:

• kovojate su osteoporoze ar osteopenija

• dėl chroniško pėdos skausmo patyrėte operaciją ar nešiojate specialią avalynę

• sunkiai išlaikote pusiausvyrą (gal verta pagalvoti ir apie atramas)

• dažniausiai mankštinsitės labai intensyviai.

Tampresnės gumos jums tiks jei:

• jūs daugiausiai spyruokliuosite, kad sustiprintumėte raumenis ir pagerintumėte sveikatą,

• sergate osteoartritu ar dramblialige,

• turite problemų su nugara, tarpslanksteliniais diskais, keliais, sąnariais ar sergate bet kokia liga, reikalaujančia ypatingo atsargumo.

Pusiausvyros sunkumai

Dauguma žmonių beveik iškart pripranta prie elastingo batuto paviršiaus, tačiau tiems, kas gali turėti sunkumų, rekomenduojame pasirinkti kiek stangresnes gumas ir taip padidinti šokinėjimo paviršiaus stabilumą.

Tiems, kurie sunkiai išlaiko pusiausvyrą, siūlome prie batuto papildomai įsigyti vieną arba dvi atramas. Jos  be papildomų įrankių tvirtinamos prie kojų. Tai užtrunka tik porą minučių. Atramos, kaip ir korpusas, pagamintos iš juodai dažyto plieno, tad galite būti tikri dėl jų patikimumo.

 

 

 

 

 

 

 

Batuto bellicon Plus 112 cm korpusas pagamintas iš juodai dažyto plieno. Korpuse įmontuotas laikiklis, kuriame tvirtinasi reguliuojamo aukčio T formos atrama, kuri puikiai tinka atliekant greitus pratimus ar padės tiems, kas dar sunkiai išlaiko pusiausvyrą.

 

 

 

 

Intensyvioms treniruotėms


bellicon Jumping Fitness
 korpusas – šešiakampio formos ir 137 cm skersmens, pagamintas iš juodai dažyto plieno. Korpuse įmontuotas laikiklis, kuriame tvirtinasi reguliuojamo aukčio T formos atrama.

 

 

 

Kitas puikus pasirinkimas treniruotėms – anksčiau paminėtas bellicon Plus.

                                                  

 

Kiekvieno stangrumo gumos yra šešių spalvų

       

Šokinėjimo pagrindas

Pagamintas iš austos polipropileno medžiagos (Permatron™), kurios saugus, neslidus paviršius išlaiko optimalų tamprumą. Audinys atsparus aplinkos poveikiui, įskaitant ir atsparumą UV spinduliams. Rinkitės iš 6 spalvų.

Išreikšk save spalvomis

Norite priderinti savo batutą prie sofos, ar prie mėgiamos komandos spalvų? Ar yra toks spalvų derinys, kuris ragintų: „Nagi, pašokinėk“? Derindami penkias šokinėjimo pagrindo spalvas, dvi korpuso medžiagas bei spalvas ir penkias gumų spalvas, bellicon jūsų pasirinkimui sukūrė 72 spalvų derinius!

bellicon_pristatymas

bellicon_kainos